Blog > Komentarze do wpisu

Porządny zegarek

Raz w życiu warto sobie kupić nie tylko ładny zegarek, ale też trwały. Nie każdego stać, żeby co roku kupować sobie nowy czasomierz. Dlatego też trzeba patrzeć co się kupuje. Ja staram się inwestować w wyroby z dobrych jakościowo materiałów. Ręcznie robioną biżuterię ze srebra i na przykład kryształów. Jak sweter to tylko kaszmir lub wełna owcza. Lubię buty z zamszu i kupuje tylko te ze skórzaną wkładką.

 

Chciałam sobie kupić porządny zegarek, który będzie działał przez kilka lat co najmniej. Dlatego sprawdzając ofertę sklepów internetowych poczytałam również o samych markach i ich historii. Zdecydowałam się na zegarek marki Delbana.

 

Klasyczny czarny pasek ze skóry i srebrna koperta wyglądają bardzo elegancko. Zegarek jest w sam raz na moją chudą rękę. Zegarek jest też leciutki. Praktycznie go nie czuć na ręce. Kupiłam go w tym sklepie http://www.zegarek.net/zegarki/delbana/index.html Bardzo szybko przyszedł kurierem DHL za co nie zapłaciłam ani grosza. Sam zegarek kosztował 491 zł, czyli dość sporo, ale mam pewność, że będzie działał kilka lat, a jak się wymieni baterię to jeszcze dłużej.

piątek, 31 stycznia 2014, polkascra

Polecane wpisy

Komentarze
2015/02/13 12:46:15
W zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie można kupić ten zegarek tu -> zegarki delbana